امروزه با پیشرفت گسترده در حوزه معماری و ساخت‌وساز، تمامی مراحل ساخت ساختمان با ریزترین جزئیات و بهترین حالت ممکن در حال پیاده‌سازی است. چگونگی انجام تهویه هوای مناسب در ساختمان بسیار حائز اهمیت است.

 از کانال‌کشی به منظور انتقال هوا در سازه‌ها و پروژه‌های صنعتی استفاده می‌شود، تا انتقال هوا به نحو مطلوبی انجام شود. کانال کشی در غرب تهران به اشکال مختلفی صورت می‌گیرد. البته توصیه می‌شود که انجام خدمات کانال‌کشی را از طریق شرکت‌های معتبر و متخصص در این حوزه بسپارید تا از اتلاف وقت و هزینه‌ احتمالی تا حد ممکن کاسته شود.

 گروه تنظیم تهویه صدرا «tahviehsadra.com» از جمله کمپانی‌های فعال و معتبر در این حوزه است که کانال کشی کولر در غرب تهران را با بهره‌گیری از بهترین متریال در کیفیت بالایی طراحی و تولید می‌نماید. برای بهره‌مندی از خدمات این کمپانی می‌توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.          

برای آشنایی با نحوه انجام پروژه‌ها، نحوه قیمت‌گذاری و بررسی مراحل کانال‌سازی و کانال‌کشی کولر در محدوده غرب تهران در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

خدمات کانال‌کشی کولر در محدوده غرب تهران

خدمات کانال‌کشی کولر در محدوده غرب تهران

همانطور که می‌دانید ریزترین جزئیات در تهویه هوای مطلوب و مناسب نقش دارد. انجام درست مراحل طراحی، اجرا و نصب باعث می‌شود شما برای تهویه هوای مناسب در منزل خود فقط یکبار هزینه کنید.

 کانال‌کشی در ساختمان‌ها با استفاده از وسایل کانال‌کشی و ورقه‌های آلومینیوم یا فولاد گالوانیزه در پایان مراحل اجرای سقف پیش‌از انجام کناف یا سقف کاذب انجام می‌شود و پس از آن در جهت هدر نرفتن انرژی از پشم شیشه برای عایق‌بندی استفاده می‌کنند.

رعایت اصول و ایمنی در کار از جمله مواردی است که موجب می‌شود تهویه هوای مطبوع در کانال کشی به بهترین نحو انجام شود. در صورتی که تهویه هوا به درستی صورت گیرد، هزینه‌ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته و راندمان خط تولید افزایش می‌یابد. در زیر به معرفی خدمات کانال کشی کولر در غرب تهران به صورت کامل پرداخته شده است:

 1. طراحی کانال‌کشی با نقشه ساختمان

  طراحی کانال‌کشی با نقشه ساختمان

برای انجام کوچک‌ترین تغییرات در ساختمان باید به نقشه معماری ساختمان مراجعه کرد. انجام کانال‌کشی بدون مراجعه به نقشه بسیار هزینه‌بر است و شما مجبور می‌شوید با متراژ بیشتری این کار را انجام دهید.

همچنین در برخی از قسمت‌های ساختمان نمی‌توان دریچه کولر را قرار داد چون ممکن است زاویه مورد نظر تنظیم نباشد و باعث سردی بیش‌از حد یک قسمت از ساختمان شود.

 علاوه‌ بر این برخی از فضاها بخاطر این‌که پس‌ از نصب کولر هوا در آن قسمت‌ها جریان ندارد برای کانال‌کشی مناسب نیست.

 از این رو در مرحله اول برای انجام کانال‌سازی کولر در منطقه غرب تهران شما نیازمند بهره‌گیری از دانش یک طراح حرفه‌ای می‌باشید. گاهی در برخی از پروژه‌ها ممکن است به چند طراح نیاز داشته باشید.

این کمپانی نگرانی شما عزیزان برای پرسنل کانال‌کشی در غرب تهران را تا حد زیادی برطرف نموده است و با بهره‌گیری از کادری متشکل از بهترین طراحان نیازهای شما را در تهیه خدمات ساختمانی به بهترین شکل برآورده ساخته است.

 1. استفاده از متریال مناسب

یکی از نکته‌های بسیار حائز اهمیت که باید به آن بسیار توجه داشته باشید استفاده از متریال مناسب برای اجرای کانال‌کشی کولر است. با رعایت نکردن این نکته مجبور می‌شوید که عملیات تخریب و ساخت ‌و ساز را دوباره انجام دهید.

کانال‌های کولر هوای سرد را از طریق کولر به داخل منزل منتقل می‌کنند اگر جنس ورقه‌های کانال کیفیت مناسبی نداشته باشند پس از مدتی سوراخ می‌شوند و در نتیجه هوای گرم وارد کانال کولر می‌شود.

 این امر باعث می‌شود که کولر را روی دور بیشتری قرار دهید و ساعات بیشتری نیز کولر را روشن بگذارید. که با وجود این‌ حالات باز هم بازدهی مناسبی دریافت نمی‌کنید.

عایق‌کاری استاندارد
 1. عایق‌کاری استاندارد

عا‌یق‌کاری کانال باید بصورت استاندارد انجام شود. اگر عایق‌کاری در محل مناسب یعنی در محل نصب دریچه کانال کولر و محل وصل شدن کانال‌ها به یکدیگر و غیره انجام نشود تهویه هوا به خوبی صورت نمی‌گیرد و در نتیجه کارایی کولر کم می‌شود.

به این علت که بازدید از کانال‌کشی کولر آبی فقط در صورت تخریب ساختمان امکان‌پذیر است. حتما باید توجه داشته باشید که برای انجام این کارها از افراد متخصص استفاده کنید تا در بلند مدت دچار خسارت‌های جدی نشوید.

نصب و اجرای کانال
 1. نصب و اجرای کانال

نصب و اجرای کانال‌کشی کولر بسیار حساس است و حتما باید توسط افراد متخصص کانال‌کشی انجام شود. شرکت تنظیم تهویه صدرا در انجام هر قسمت از پروژه‌های کانال‌کشی از متخصصین حرفه‌ای و توانمند بهره‌ می‌برد و صفر تا صد کانال‌کشی کولر در غرب تهران را انجام می‌دهند.

در قسمت نصب و اجرای کانال‌کشی کولر از مد‌رن‌ترین تجهیزات و توانمندترین مهندسین استفاده می‌کند و در طول انجام پروژه و پس از پایان یافتن آن به‌صورت مرتب کانال را مورد تست و بازبینی قرار می‌دهند.

مزایای کانال‌سازی کولر در غرب تهران

مزایای کانال‌سازی کولر در غرب تهران

همکاری با یک تیم حرفه‌ای در زمینه انجام کانال‌کشی کولر به شما این امکان را می‌دهد که کیفیت نهایی کار به میزان زیادی بالاتر برود و صاحب پروژه با اطمینان خاطر از نتیجه را تحویل بگیرد.

در زیر به برخی از مزایای همکاری با تیم حرفه‌ای کانال‌کشی کولر در غرب تهران اشاره شده است:

 • تضمین نتیجه نهایی کار
 • استفاده از تجهیزات مدرن و به روز
 • بهره‌گیری از بهترین متریال در ساخت
 • کاهش هزینه‌ها و اتلاف وقت
 • پایین بودن میزان خطرات احتمالی
 • ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی قبل و بعد

کانال‌های کولر دارای فضای زیادی هستند و قادراند در سریع‌ترین زمان ممکن حجم بالایی از هوای مطبوع را از منبع به نقطه‌ای دیگر انتقال دهند.

انواع مدل‌های کانال‌سازی در منطقه غرب تهران

انواع مدل‌های کانال‌سازی در منطقه غرب تهران

کانال‌کشی در ساختمان‌ها از لحاظ جنس ظاهری و متریال به دو دسته تقسیم می‌شوند که در این قسمت از مقاله به بررسی انواع مدل کانال‌کشی کولر در غرب تهران پرداخته‌ایم.

از لحاظ شکل ظاهری کانال‌های کولر دو دسته تقسیم می‌شوند که هر کدام ویژگی‌ها، معایب و مزایای خاص خود را دارند و استفاده از آن‌ها نیز با توجه به نوع کاربرد متفاوت است. در ادامه این خدمات را از نظر ظاهری معرفی کرده‌ایم:

 • کانال‌های مربعی

 این کانال بیشتر در فضاهای ساختمانی به علت نصب راحت آن، ارزان بودن و سرعت بسیار بالای آن در انجام انتقال هوا استفاده می‌شود.

کانال‌های گرد
 • کانال‌های گرد

این کانال‌ها از لحاظ ظاهری بسیار زیبا هستند و صدای بسیار کم‌تری نسبت به کانال‌های مربعی شکل دارند. این کانال‌ها چون گوشه ندارند باعث کاهش اصطکاک و همچنین افزایش راندمان کولر می‌شوند. کانال‌های گرد بیشتر در کانال‌کشی صنعتی کاربرد دارند زیرا نصب آن‌ها سخت و نیاز به محیط‌های بزرگ‌تری دارند.

علاوه بر شکل ظاهری کانال‌ها، جنس و متریال استفاده شده نیز اهمیت خاص خود را دارد که در ادامه به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است:

کانال‌کشی گالوانیزه:

این نوع از متریال بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه تر از متریال‌های دیگر است و در مقابل رطوبت مقاوم است ولی درهنگام نصب آن عایق‌بندی باید توسط متخصصین و به ‌درستی انجام شود.

کانال‌کشی فلکسیبل:

این متریال دارای طول عمر بسیار طولانی است و قیمت این نوع متریال نیز نسبت به کیفیت آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است. لوله‌های فلکسیبل دارای عایق‌بندی بسیار قوی در برابر فشار و دمای هوا هستند.

 با این متریال کانال‌کشی کولر را می‌توانید در همه محیط‌ها انجام دهید زیرا متریال فلکسیبل در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم است.

کانال اسپیرال:

این مدل خود نوع دیگری از کانال‌های فلکسیبل است که بیشتر در محیط‌های صنعتی از آن‌ها استفاده می‌کنند.

کانال آلومینیومی: این متریال بسیار سبک است و به راحتی در هر مکانی قابل نصب است.

تا اینجا فرق انواع کانال‌کشی با توجه به جنس و شکل را فهمیدیم و الان خیلی بهتر می‌توانیم با توجه به نیاز خود دست به انتخاب بزنیم.

قیمت کانال‌کشی کولر در محدوده غرب تهران

قیمت کانال‌کشی کولر در محدوده غرب تهران

همانطور که می‌دانید عوامل مختلفی بر نوع قیمت‌گذاری کانال‌کشی کولر در غرب تهران تاثیر می‌گذارند.

 با توجه به پلان هر ساختمان، نوع متریال به کار رفته و میزان سختی هر پروژه هزینه‌های متفاوتی برای شما در پی دارد.

 با این حال مهندسین طراح بعد از بازدید از ساختمان می‌توانند به‌صورت تقریبی هزینه‌ی کلی را برآورد کنند. در این قسمت مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت‌گذاری کانال‌کشی کولر در غرب تهران را بیان کرده‌ایم.

 • متراژ ساختمان
 • محل قرارگیری کولر
 • نوع و جنس دریچه و ورقه‌های به کار رفته
 • نوع کانال‌کشی ساختمان
 • تعمیرات

البته باید توجه داشته باشید که اگر از تجهیزات کانال‌کشی کولر مناسب برای هر مرحله استفاده نشود، شما دوباره مجبور به هزینه‌کردن می‌شوید.

گروه تنظیم تهویه صدرا در منطقه غرب تهران آماده خدمات‌دهی به مشتریان خود با مناسب‌ترین قیمت است.

این شرکت با استفاده از به روزترین تجهیزات و بهترین مهندسان طراحی و اجرای خدمات کانال‌کشی کولر در غرب تهران را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت جهت رفاه حال  مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

هر مرحله از پروژه با بهره‌گیری از مهندسین باسابقه  و متخصص انجام می‌شود. برای هر پروژه به ‌صورت همزمان ما تیم بازبینی و پشتیبانی قرار داده‌ایم تا از اجرای صحیح پروژه اطمینان کامل داشته باشید.

با وجود تمامی خدماتی که این شرکت به همشهریان خود ارائه می‌دهد قیمت‌گذاری‌ها و تکمیل پروژه‌ها بسیار ارزان‌تر از سایر شرکت‌ها است. شما می‌توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی«tahviehsadra.com»  اطلاعات لازم را بدست آورید.

همچنین با مراجعه به قسمت خدمات سایت شما می‌توانید سایر خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد را نیز دریافت کنید و در قسمت نمونه‌کار پروژه‌های پایان‌یافته توسط شرکت را مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

در زیر به تعدادی از سوالاتی که ممکن است برای شما عزیزان مهم باشد پرداخته‌ایم. باتوجه به این سوالات می‌توانید به راحتی با مجموعه همکاری کرده و از خدمات ارائه شده استفاده کنید.

 • مزایای انجام کانال‌کشی کولر چیست؟

اگر کانال‌کشی کولر به‌صورت صحیح طراحی و اجرا شود دائمی و مطمئن است و در بلندمدت کیفیت خود را حفظ می‌کند.

 • چرا کانال‌کشی کولر بسیار اهمیت دارد؟

کانال‌کشی بایستی یکبار و به‌صورت دائمی باید انجام شود زیرا فقط در صورت تخریب ساختمان می‌توان آن را تعمیر کرد.

 • آیا شرکت تهویه صدرا از طراح برای طراحی کانال کولر استفاده می‌کند؟

 شرکت تمامی مراحل کار را زیر نظر متخصصین مربوطه انجام می‌دهد و پس از بازدید کارشناس از ساختمان با توجه به نقشه ساختمان طراحی را آغاز می‌کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *