درباره کمپانی صنعتی ما
درباره کمپانی صنعتی ما

ما که هستیم ...

درباره کمپانی صنعتی ما

 

مجموعه تهویه صدرا در دهه‌های گذشته توانسته با پیشرفت فناوری و کسب تجربه فراوان در زمینه تولید انواع کانال‌های هوا و متعلقات آن به‌عنوان نمادی مطرح در صنعت تهویه هوا بدرخشد.

در دهه‌های اخیر با پیشرفت سریع فناوری‌های صنعتی و گسترش حرکت‌های علمی در صنایع مختلف تجارت جهانی به‌سرعت در حال تغییر و رشد است. در این محیط پویا کیفیت به‌عنوان مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده در رشد سبب ارتقای سازمان‌ها در میان رقبا می‌گردد. با وجود این عوامل تهویه صدرا با بیش از چند دهه فعالیت در این صنعت به‌عنوان یک پیشرو اصیل در زمینه تولید انواع کانال‌های دریچه‌های هوا شناخته شده است.

سابقه درخشان تهویه صدرا نشان از تفکر و تعهد به کیفیت محصولات تولیدی و خدمات ارائه شده توسط این مجموعه است. با افتخار می‌توان گفت که تهویه صدرا را به‌عنوان نماد اعتماد در زمینه تولید، طراحی و اجرای انواع سیستم‌های کانال‌کشی تهویه هوا و متعلقات آن توانسته تا به امروز رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

خدمات ما ...

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

در مجموعه صدرا همواره در تلاشیم با تولید و طراحی تجهیزات پیشرفته سیستم‌های تهویه هوا، محیط‌هایی سالم و راحت را برای مشتریان فراهم کنیم. خدمات ارائه شده در مجموعه صدرا شامل دو بخش مهم خدمات اجرایی و محصولات تولیدی توسط صدرا است.

خدمات ما
خدمات ما
خدمات اجرائی
خدمات اجرائی

 خدمات اجرائی

خدمات ارائه شده توسط صدرا شامل ارائه خدمات صفر تا صد از مرحله مشاوره، طراحی تا اجرای باکیفیت توسط کارشناسان و تیم فنی است.

از جمله مهم‌ترین خدمات ارائه شده در این زمینه توسط مجموعه تهویه صدرا به شرح زیر است.

طراحی، ساخت و اجرای صفر تا صد انواع؛

 • دریچه‌های هوا

 • انواع کانال تهویه

 • فلاشینگ نما

 • دمپرهای صنعتی

 • انواع کلاهک

 • دودکش و لوله‌های دودکش

در مجموعه تهویه صدرا متخصصان ماهر باتجربه کافی بادقت و حرفه در زمینه موردنظر نسبت به طراحی و نصب خدمات ذکر شده می‌کنند. تجربه طولانی این افراد در صنعت تهویه هوا بر اساس دانش فنی و استفاده از روش‌های نوین ارائه بهترین خدمات با بالاترین میزان کیفیت را به شما تضمین می‌کند.

محصولات تهویه صدرا

در زمینه محصولات ارائه شده توسط صدرا نیز می‌توان گفت که در این مجموعه با به‌کارگیری متریال باکیفیت و تکنولوژی‌های روز دنیا محصولات تولیدی به شما ارائه داده می‌شود. بخش تولیدی صدرا همواره متحد است تا با به‌کارگیری متریال متنوع و مقاوم، همواره محصولاتی با بالاترین میزان عملکرد و طول عمر را ارائه دهد. براین‌اساس مهم‌ترین محصولات تهویه صدرا عبارت‌اند از:

 • بست‌های فلزی اعم از؛ انواع بست‌های استیل از قطر ۱۰ الی ۶۰ میل، بست‌های متری، بست‌های دور لوله‌های خرطومی و کانال فلکسیبل

 • انواع باکس اعم از؛ باکس‌های تبدیل، چهارگوش به گرد، باکس چهارگوش، پلنتیوم باکس

 • انواع دریچه هوا اعم از؛ دریچه‌های ۹۰ درجه آلومینیومی، دریچه بازدید تأسیسات، بازدید زیر فن کویل، دریچه پادری، دریچه پلاستیکی بلندگویی، دریچه پلاستیکی فن کویل نما، دریچه چهارطرفه آلومینیومی، دریچه خطی ۳۰ درجه آلومینیومی، دریچه خطی اسلوت، دریچه خورشیدی، دریچه دیواری آلومینیومی، دریچه دیواری آهنی، دریچه شانه تخم‌مرغی آلومینیومی، دریچه فن کویل نما، دریچه گرد پلاستیکی مشبک و دریچه مشبک آلومینیومی

 • انواع دمپر اعم از؛ دمپرهای بادی، بین کانالی، دستی، گرد و چهارگوش، موتوردار، ساختمانی و صنعتی، دمپر واشر سیلیکونی پره دوبل مورد تأیید آتش‌نشانی

محصولات تهویه صدرا
محصولات تهویه صدرا
محصولات تهویه صدرا2
محصولات تهویه صدرا2
 • انواع کانال دستگاه داکت اسپلیت شامل کانال‌های گالوانیزه با ورق‌های ۵۰، ۶۰ و ۷۰

 • کانال دستگاه هواساز اعم از کانال‌های گالوانیزه یک میل، ۷۰ و ۹۰

 • کانال کولر شامل کانال‌های گالوانیزه ۵۰، ۶۰، ۷۰، ۹۰ و ورق‌های یک میل

 • متعلقات مربوط به تهویه شامل انواع پیچ‌ومهره، انواع عایق، انواع چسب‌ تیپ ۷ سانتی و ۵ سانتی، راد، عایق‌های سفید روکش آلومینیومی، عایق‌های ایرانی و ترکیه‌ای، ساپورت نگهدارنده کانال، عایق سفید، عایق الاستمری چسب‌دار و روکش آلومینیومی ترکیه‌ای، عایق الاستومری چسب‌دار ترکیه‌ای، چنل گالوانیزه، انکر، فلنچ آهنی، پرچ آهنی، فلنچ دور کانال

 • انواع لوله‌های کانال فلکسیبل شامل لوله‌های فلکسیبل آلومینیومی، الاستومری، برزنتی، پلی‌اتیلن، پلی‌استر، پی ال، پی وی سی، عایق‌دار ifd، کومبی

دریافت یک مشاوره رایگان برای پروژه شما

ما متخصص در صنعت هستیم

 متخصصان ماهر و متعهد تهویه صدرا

مجموعه تهویه صدرا با بیش از چند دهه تجربه فعال در صنعت تولید و طراحی انواع کانال‌های هوا، دریچه هوا و سیستم‌های مربوط به آن توانسته به‌عنوان یک مجری برجسته در این حوزه شناخته شود.

تیم تهویه صدرا متشکل از مشاوران، متخصصان طراحی، معماران و همچنین تیم فنی و اجرایی هستند. این افراد بادقت، تجربه و دانش حرفه‌ای در طراحی، تولید و نصب تمامی خدمات ذکر شده درصدد کسب رضایت مشتریان هستند.

در واقع تجربه طولانی ما در صنعت تهویه هوا و تولید محصولات ذکر شده بر اساس دانش فنی و برگیری از روش‌های نوین به شما تضمین می‌کند که بهترین خدمات و محصولات ممکن را ارائه خواهیم داد.

با انتخاب تهویه صدرا شما به یک تضمین‌کننده باکیفیت و باتجربه در زمینه خدمات موردنیاز دست خواهید یافت.

نحوه دریافت خدمات از مجموعه تهویه صدرا

ما در مجموعه صدرا باهدف تأمین رفاه و آرامش خاطر مشتریان همواره در تلاشیم تا باکیفیت‌ترین محصولات و خدمات را ارائه دهیم. برای بهره‌مندی از خدمات بی‌نظیر و باکیفیت مجموعه صدرا فرایند این کار بسیار ساده و شفاف است. در ابتدا شما باید با واحد مشاوره و کارشناسان تماس بگیرید. شما می‌توانید با استفاده از روش‌های ذکر شده در قسمت تماس با ما این مرحله را انجام دهید.

در این مرحله تیم متخصص و مشاورین مجموعه بادقت به نیازها و خواسته‌های شما اطلاعات لازم را ارائه می‌دهند. سپس با هماهنگی و تحلیل نیازهای شما نتایج مطلوب را به شما اعلام می‌کنند. باتوجه‌به نیازها و مشخصات فنی مشتریان تولید محصولات موردنیاز آغاز می‌گردد و در صورت ارائه خدمات طبق خدمات ارائه شده توسط صدرا مجموعه فنی و مهندسی این شرکت وارد عمل خواهد شد.

در نهایت پس از تأیید طرح و پروژه موردنیاز، بنابر محصولات یا خدمات با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و متریال باکیفیت خدمات موردنیاز را ارائه می‌دهند. ما در مجموعه صدرا تعهد به کیفیت و رضایت مشتریان را همواره سرلوحه پروژه‌های خود قرار داده‌ایم.